| anonim_4396 a întrebat:

URGEENT!
Imi dati un program cu care sa scriu pe poze (in afara de photoshop)!?
FUNDA mare cu tot cu votwinking.

5 răspunsuri:
| SGFlorinel a răspuns:

Este ce cel mai bun photoshop;)
jocuri online cu tom and jerry games http://www.tomandjerrygames12.com

sau jocuri de pc,info,trailer,comentarii, descrieri, aparitii

system requirements - cerinte de sistem http://www.games-hd.com

| vlad8249 a răspuns:

URGEENT!
Ce zici de unul care il are tota lumea(paint) laughing daa

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Pizap e cel mai tare
piknic
photoinstrument
caption.it
pixer.us
taaz.com
photo505.com
onlinephototool.com
photofunia.com
blingee.com
avyari.com
drpic.com
phototrix.com
befunky.com

| AnnaaLuvYa a răspuns:

Bună! Păi și PhotoScape e mult mai bun dar poți încerca și la www.pizap.com și scrii pe poză cu ce font vrei și îți faci o poză frumoasă! O să te obisnuiești în timp cu el! Succes! O seară plăcută!

| XDarkAngel a răspuns (pentru EuSiDoarAtat123):

Eu folosesc Pizap dar am si PhotoInstrument... Acolo cum se face?