| cosmin123bos a întrebat:

Va aparea metin3?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur va aparea.nu stiu cand dar va aparea.

60 răspunsuri:
| Fatayou a răspuns:

Cat spatiu trebuie ca am Windouz Xp.

| NeVeR4NeVeR a răspuns:

Sr zvoneste ca pe data de 17-06-2011 va fi lansat si in Romania

| david4889 a răspuns:

Eu stiu ca exista new metin3 dar e o versiane avansata a metin2 dar va aparea si metin 3 official in curand happy

| MihaiDxx a răspuns:

A aparut metin3 din vara lui 2011!

| bosuletul a răspuns:

Da a aparut

| CrysNeiger a răspuns:

Pentru toti cei care nu cred ca Metin3 nu va aparea in Romania sau ca nu exista ori ca depinde de evolutia tehnologiei: in primul rand Metin3 a aparut in 2010 in SUA, Ungaria, Poland si Germania si in Romania va aparea pana in 2020 pentru ca Romania este printre ultimele 20 de tari in care se lanseaza jocurile facute in SUA deci nici decum nu depinde de evoluti tehnologiei pentru ca ea (tehnologia) este foarte avansata. ASA CA CEI CARE NU AU LEGATURA CU LUMEA REALA SI SE JOACA IN PROSTIE METIN SA TACA DIN GURA SI SA SE MAI INFORMEZE PUTIN(PUTIN MAI MULT). Sper ca acest raspuns v-a ajutat si vreau si eu fundita big grin rolling on the floor

| Cristyan98 a răspuns:

A aprut dejawinking
newmetin3. asa se numestewinking

| Rusea_Cosmin_1971 a răspuns:

Azi exista si metin4 il am

| MrRolland a răspuns:

Ma mt3 a aparut deja ma dar doar in america si prin Germania daca nu ma insel

| Roz_7275 a răspuns:

Probabil ca va aparea nu se stie

| eric3 a răspuns:

Nu

| davidsin a răspuns:

Men eu iti zic ca daca vei scrii pe google metin3 este o prostie ca nu va aparea!

| xeleron97 a răspuns:

Metin3 a aparut in Giurgiu la familycenter

| bosuradu a răspuns:

A aparut metin3 si se poate juca si in Romania il descarcase-m dar din pacate mi s-a virusat calculatorul si am uitat site-ul a apropo metin1 a existat doar ca au inchis server-ul fiindca a aparut metin2

| christi_8206 a răspuns:

Ba sa stii ca nu va aparea in Romania in mai este deja mai si nu a aparut si-o totuisi nu va mai pierdeti timpul pe metinuri va omoara mintea si ochi jucati dracu jocuri mai faine cum ar fi gta bucresti

| christi_8206 a răspuns:

Dada

| christi_8206 a răspuns:

Dada!

| anco a răspuns:

A aparut deja in china si la noi o sa apara in mai

| matzu_3322 a răspuns:

Bai nu va aparea nici un metin3 si aia de pe youtube ii trailer 95% ca la metin2 dar ca ii in alte mapuri decat in traileru de pe situ oficial al lui metin2 incearca candylongju.net http://www. candylongju.net/
exista metin1 dar lau desfiintat era doar ninja si razboinic

| smekeru_2011 a răspuns:

Da a aparut
e fain daca vrei sa stii

cumperi king cu 1kk, arma de lv92 cu 500k

| Messi24 a răspuns:

Este unul dar italian site e:http://www.new-metin3.org/

| mysu a răspuns:

Am citit aceste raspunsuri su sunt niste aberati am vazut ca unu a scris ca nici metin 1 nu a exestat tin sal contrazic deoarece metin1 exista sub numele la metin X dar doar versiunea koreeana si chineza si metin 3 va aparea intrunele tari deja exista dar nu sunt reusite eu zic sa asteptati versiunea originala care va aparea in 2015 ( faza cu 2015) am vazut-o pe siteuri americane unde exista o versiune a jocului metin3 dar nu completa

| cristian_4616 a răspuns:

Da a aparut deja



| Smyleyyy a răspuns:

Metin3 mai are putin si apare, cauta pe google,, Metin3 ", si o sa iti apara colo Metin3 - Oriental Action MMORPG, e facut de o companie romaneasca N&S Entertainment, E o modificare majora la Metin2, in general grafica e aceeasi, dar sunt multe lucruri noi, uitetiva pe forum. Au facut contract de copyrighting cu forumgratuit.ro si in curand vor lua si domeniu.com /.ro