| feli79 a întrebat:

Ce parere aveti de metin3 va aparea curand, sau va aparea vrodata?

4 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Ba o sa apare block240 ...cred ca peste 2-3 ani ca acum nu pot cei de la game force 3d sa creeze un alt joc mmporg. Funda?

| Block240 a răspuns:

Logic ca nu o sa apara ba copil distrus, cum sa crezi ca o sa existe si metin3laughing)rolling on the floor)

| Strocker a răspuns:

Nu va exista metin 3 deoarece nu s-a inceput cu o serie.Prima data a fost metin 2 si atat.Nu a existat metin1. Funda puppy dog eyes?

| Tops a răspuns:

Ba da a existat metin 1:)) uite aici;)) http://www.youtube.com/watch?v=nMgE_A6UxG0