| Zeddddddd a întrebat:

Va rog ajutati-ma... Nimeni nu joaca terraria si vreau ca cineva sa joace terraria impreuna cu mine... va roog sunt foarte bun si vreau sa ne distram cat mai multi nu singur. Deci plzzzz

Răspuns Câştigător
| VL4DST3R a răspuns:

Intreava lista ta de prieteni pe mess sau colegii tai de scoala, imposibil sa nu gasesti pe cinevawinking Daca asi fi vazut raspunsul tau acum cateva luni asi fi jucat eu cu tinewinking Funda? big grin

3 răspunsuri:
| radusti333 a răspuns:

Mda si eu as juca, dar nu stiu cum se descarca.Chiar as vrea, ar fu super tare.
Daca cumva te mai joci su acum, da-mi un link da unde sa il iau si ne jucam fara plobleme

| ThronN a răspuns:

Salut, eu la fel caut prieteni pentru a ne distra in terraria skype: narutovvvsasuke
daca doresti sa jucam adauga-ma in lista skype.

| silviu665 a răspuns:

Chiar vreau sa joc cu tine cauta-ma pe skype Jockerul Suprem