| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pentru jucatorii Terraria, vreau si eu sa am cat mai multi prieteni care joaca Terraria, si poate ne jucam si impreuna.
M-ar interesa o persoana care stie sa joace, seriozitate, sa vb frumos si corect si sa facem un server impreuna, ma ocup eu de server.
Imi puteti trimite un Pm cu id-u de y! m al dumneavostra.
Sau adaugati-ma voi pe mine: x_adrian28_x
Dau funda persoanei cu care o sa ma inteleg cel mai bine.
O zi buna!

4 răspunsuri:
| MihailCool a răspuns:

Salut as vrea si eu sa ma joc cu tine iti voi da add sper sa ne intelegem bine si versiunea 1.1.2

| Gabriel_Iftene_1997 a răspuns:

Buna as vrea eu sa joc cu tine terraria (1.1.2).Eu zic ca am experienta destula si cred ca o sa ne intelegem bine.Ma poti contacta pe facebook.Scrie pe search Iftene Gabriel.

| danut_1829 a răspuns:

Pai baga id meu de skype daca ai skype danut. danut18 jucam noi ca pe mess nu prea mai intru deloc si nici nu il am in calcwinking

| Speedb0y a răspuns:

Buna nu pot spune ca am experienta foarte multa dar sunt o persoane care vobeste frumos si sper sa ne intelegem bine.