| Frenkenstein a întrebat:

Va rog imi spuneti si mie niste jocuri pentru pc orice si cu curse si de actiune orice va rog multumesc

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Actiune: Bioshock 2, COD Modern Warfare 1/2/3, COD Blackops, COD 5 Worlds at War, Alan Wake, Max Payne 1/2, Painkiller, Painkiller Battle out of Hell, Medal of Honor 2010, Battlefield 3, Medal of Honor Airborne, Duke Nukem Forever, Half-Life 2, Metro 2033, Farcry 1/2, Killzone 2, Left for Dead 2, Crysis

Racing: GRID, Flatout 1/2, NFS Carbon/Most Wanted/The Run/Pro Street/Undercover, Test Drive Unlmited 2

vezi pe youtube care iti plac inainte sa le...cumperi laughing

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Spune mai intai ce pc ai, placa video, ram, procesor, etc.

| Frenkenstein explică (pentru Andrei7520152):

Pai am 3ghz Intel celeron 2gb ram placa video nvida geforce gtx 580