| Membru23 a întrebat:

Vand FMS +9 pe metin2 RO server corvus doar in dragasani sau rm valcea sau in alte localitati dar cu plata in avans

6 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Scuze dar ce cauti cu intrebarea aste pe TPU, eu cred ca nu isi are rostul din cate am vazut eu, poti pune la shop fms si til cumpara sau tu vrei pe bani :l nu o sa til ea nime fi sigurrolling on the floor

| Membru23 explică (pentru Dark13):

Ok mersi de raspuns winking

| Dark13 a răspuns (pentru Membru23):

Funda

| Membru23 explică (pentru Dark13):

rolling on the floor cum sa iti dau funda? pentru ce? joci pe ro pe corvus?

| Dark13 a răspuns (pentru Membru23):

Adica scuze nu la intrebare astea vroiam sa zic happy oricum e naspa corvus cel mai slab server dupa volans

| Membru23 explică (pentru Dark13):

Eu acum m-am apucat iar pentru ca m-am plicisit deja in 2 zile ma reusit sa fac 15kk si m-am facut full +9 acum ma fac si pv