| flurchess a întrebat:

Vreau niste moduri pentru minecraft si sa-mi spuneti cum sa le bag dau funda! :0

Răspuns Câştigător
| andrei45 a răspuns:

Cauti pe net : nodus download. Intri pe primul link cu 1.5(daca ai minecraft 1.5 sau 1.5.1)si apoi o sa-ti dea un fisier de extras. Extragi minecraft.jar de acolo, il pui pe desktop. Intri la cautare programe din windows si scrii acolo run. Dupa ce ai gasit run, scrii in el %appdata%. Iti va aparea ceva de minecraft prin fisierele alea. Intri in ele, cauti fisierul "bin" in ala cu minecraft, il deschizi, iei minecraft.jar si il bagi in bin. Ca sa vezi daca il ai, undeva in meniu o sa scrie "donate to nodus" sau "nodus forums". Apropo, Nodus = mai multe moduri combinate intrunul singur. Cand ai intrat in joc, apesi Y. Iti va spune el acolo sa apesi. Modurile de acolo sunt in engleza, asa ca trebuie sa stii engleza sau sa traduci cu dictionaru sau cu ceva. Iar apoi, mai cauta pe google cum se foloseste sau daca nu stii, zi-mi mie pe mess sau pe mail: andrew. pirvu@yahoo.com