| ρίтιкa a întrebat:

Vreau niste provocari smechere si amuzante. sa rada toti la ele. cele mai multe si cele mai bune primesc funaa :**

Răspuns Câştigător
| Adina_Elena_1991 a răspuns:

1.Sa mananci o ceapa cu mustar
2.Sa mananci o lamaie ca pe un mar
3.Sa mananci un fruct suspendat de un snur
4.Sa-ti iei cea mai groasa si dupa sa-ti iei pijamlele peste.
5.Sa te plimbi prin oras in pijama
6.Sa intrebi pe cineva "Buna ziua! Stiti cum sa ajung la dentist, ca vreau sa-mi fac un control la ochi fiindca nu mai aud nimic
7.Sa-i zici cuiva "Hello! Do you speak english? I need help" si sa vina o prietena de a ta si sa zica "ce faci fata? de cand nu te-am vazut"
8.Sa te dai cu schiurile pe asflatul public
9.Sa stai pe un bat ca un cocostarc.
10.Sa te duci la magazin, sa umpli un carucior si sa-l lasi acolo.
11.Sa intrii intr-un magazin si sa intrebi daca au corn cu ciocolata si dupa ce zice "da" sa-i zici "si? de ce te lauzi?"

Funda? sad)