| anonim_4396 a întrebat:

Ce provocari amuzante stiti? Cele mai amuzante primesc fundahee hee

Răspuns Câştigător
| LiliJB a răspuns:

Ma jucam cu fetele in parc statuile muzicale si pentru ca o fata sa miscat fata care punea muzica i-a pus o porunca celelaltei fete sa se duca pe o banca unde erau cele mai fitoase din parc si sa latre la ele de 5 ori.

10 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Sa se uite si maraie cand trece cineva pe langa el/ea rolling on the floor)

| RenataG a răspuns:

Buna..am jucat o data adevar si provocare cu niste prieteni si nah a venit randu meu si am ales provocare si unu dintre ei m a pus sa ma duc la 2 tipe si sa le intreb daca vor un menaj a trois confused

| Georrggy a răspuns:

Fa pe cineva sa nu isi foloseasca mainle o zi intreaga sau sa manance ceva dezgustator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Provoaca persoana respectiv sa te sarute.puppy dog eyes.

| piTiCcu a răspuns:

Sa spuna altei, persoane :
Sunt un experiment esuat.
Am vazut o vaca zburand.
Sa se invarte in jurul unui bat scurt si sa strige "Sunt un animal pervers" de 10 ori.
Sa-si bage 4 cuburi de gheata in pantaloni.

Pa, pa.

| yumary a răspuns:

Pai...sunt multe.
Sa se invarta in jurul unui bat si sa strige "sunt un retardat cand fac asta"
Sa manance pufuleti cu mustar sau maioneza.
Sa danseze cu mopul sau matura.
Sa isi puna 5 cuburi de gheata in bluza sau in pantaloni.
Sa tip la geam Craciun Fericit vara.
Sper ca iti plachappy

| LiliJB a răspuns:

Apropo,acea fata chiar a latrat la acele fete de 5 ori.

| dyanahanako a răspuns:

Pe aia cu „tiri tiri bum bum" o stii? adica persoana respectiva trebuie sa mearga cu mersul piticului 2 pasi cantand „tiri tiri", iar la „bum bum" trebuie sa dea de 2 ori din fund, tot stand jos. poate sa primeasca provocare sa faca chestia asta de 10 ori, si atunci o sa fie amuzant 3laughing

| ツTeddyBear a răspuns:

Sa-i pui sa faca dansul cocosului (cauta pe net), sa isi miroasa piciorul sau sa sarute o jucarie de plus (sau chiar un mop)... nu stiu, depinde de varsta ta happy

| Biggboss a răspuns:

Sa strigi pe geam vreau o lopata