| AlinGT a întrebat:

Vreau sa cumpar jocul Minecraft si vreau sa stiu daca
1.Eu o sa cumpar un card PayPoint dintr-un magazin o sa pot platii cu el? Adica aleg Paysafe Card si scriu acolo Codul de la paypoint
2. Daca cineva are numele folosit de mine pe hypixel sau mineplex, eu ma voi putea inregistra pe server?
3. Dupa ce am luat cont premium, mai pot schimba numele din joc sau parola?

Răspuns Câştigător
| TheKingBacca a răspuns:

1. Nu prea ai cum sa platesti cu Paysafe, jocul Minecraft costa 23.95 euro, deci daca vrei sa-l cumperi cu PaySafe trebuie sa iei un cod de 20 euro si un cod de 5 euro.

2. In momentul in care introduci User-ul, trebuie sa fie unul valid. Userele de Minecraft folosite sunt indisponibile.

3. Da, insa ai nevoie de E-MAIL.