| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar din Media Galaxy World of Warcraft,World of Warcraft The Burning Crusade, World of Warcraft Wrath of the Lich King, World of Warcraft Cataclysm si World of Warcraft Mists of Pandaria,dar nu vreau sa platesc lunar ca sa ma joc,asa ca intrebarea mea estetongueot sa schimb adresa serverului in adresa unui server privat ca sa nu mai platesc? Am mai downloadat WoW MoP de pe siteul serverelor private dar sunt pline de buguri, asa ca ma gandeam ca e mai bine sa am jocul original.Deci se poate? Pot sa schimb adresa jocului original? Sau bugurile tin de server?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Da poti sa schimbi adresa de server. Si bug-urile sunt legate de servere deoarece mists of pandaria este relativ nou si inca se licreaza la implementare. Eu joc pe un server de lich king care are unele bug-uri asa ca ar bine sa mai astepti un pic. Sfatul meu insa e sa descarci versiunea de pe private deoarece nu merita sa platesti daca nu joci pe oficial.

| Devonys a răspuns (pentru Wr3nch):

Mersi mult! Acum ca a venit pastele am primit si eu niste bani in plus asa ca am sa imi cumpar jocul.Eram nesigur fiindca fisierul distribuit de detinatorul serverului nu este complet si se downloadeaza continuu (pandashan se numeste serveru). Mersi mult inca odata.

2 răspunsuri:
| blueberry3 a răspuns:

Http://ascendant-gaming.eu/
Ascendant Gaming features as a community in development for over a year.
Our development team features few Trinity and even old MaNGOS leaders that worked combined to release an amazing core provinding an amaxing gameplay experience.
It's a promising community which has a lot to offer.
Informations About Ascendant
[*]-- Professional staff
[*]-- Active GameMaster's.
[*]-- Daily Updates
[*]-- Bonus Features
[*]-- Custom Mid Rates
[*]-- Powerful Servers
[*]-- TeamSpeak Servers
[*]-- Weekly Events
We take great pride into managing to release new features every week, features such as: Archeology, Recruit a Friend, Character Migration, Guild Finder, Raid Finder, RDF/RBG Systems.
-- And MUCH, MUCH MORE!
We hope you could spread the word and get us recognized over communities. We can only thank you in advance for doing so and await you on our Realm to enjoy the fun around!