| giorgian2304 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar fifa 13 de pe eMAG sa pot juca online.problema e ca nu stiu daca o imi mearga pe netu de la clicknet.am testat viteza pe www.speedtest.net si: download 3.76 Mbps... upload 0.79 Mbps upload. daca nu e buna viteza asta ce viteza ar fi necesara de download / upload?

1 răspuns:
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Eu cred ca da, dar eu am download 36, 89 si upload 7, 67 vorbesc serios da ai nevoie de upload mai mmultdeca tde viteza downoadului.