| Hooddawg a întrebat:

Vreau sa imi iau un ps4 pro.
Intrebarea mea, ce probeleme poate sa aiba un ps4, vreau sa il iau second hand sa zic asa, pentru ca tocmai mi-am luat si un 4k si nu am banii de 1 nou si vreau acum laughing.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Opinie: Nu merita sa iei second. Mai bine astepti si iei unul nou. BTW daca vrei sa te bucuri de gameplay 4K va trebui sa cumperi modelul Pro.
Raspunsul la intrebare:
Cel mai ok e sa mergi la persoane care il vinde si il probezi:
Ii dai drumul
Te bagi pe contul lui de PSN si pe mergi pe market sa vezi daca nu are ban.
Intri pe un joc si testezi sa vezi cum merge si cum merge maneta.
Verifica porturile sa fie curate, si cablurile sa fie ok.
NU CUMPARA FARA PROBA! Daca nu vrea sa fie probat mai mult ca sigur ca ceva nu e ok.