| CezaraEM a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva, poate stie careva, acum 2 ani am descarcat de pe net jocul Sims 3 Generations, dar l-am sters din greseala de curandsad, si voiam sa-l descarc din nou, dar nu merge zice "error..."sad si e tare misto jocul! Stiti de unde il pot descarca si in acelasi timp sa mearga ffffff bine? va rog multhappy
Cel mai bun raspuns primeste funda!

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Scuze dar TPU nu incurajeaza pirateria. Poti incerca sa il descarci cu instructiunile celor de pe youtube.Scri pe youtube how to download the sism 3 generation si vei vedea un tutorial. Vezi ca sa poti instala the sism 3 generation trebuie sa ai si sims 3 simplu. Daca nu merge instalarea trebuie sa faci si un update la joc.Pa,pa

| CezaraEM explică (pentru Pufoshenia):

BlaBla! nu merge nu pricepi? Si da stiu ca trebuie Sims 3, am si alte jocuri, dar asta era cel mai mistooo, si din greseala l-am sters crying((
Mai astept si alte raspunsuri mai concrete ca asta nu m-a ajutat deloc....scuze nu iti dau funda!

| DDCC a răspuns:

Nu știu de unde l-ai instalat dar eu iau mult de pe h33t, ar trebui să încerci, cauți The Sims 3 Generations-RELOADED iar dacă nu merge înseamnă că ai nevoie de The Sims 3, nu pachetul ci kitul de bază, iei un crack tot de pe site dacă nu îți merge.

A, și vezi că site-ul poate da uneori o eroare, apeși tasta F5 ca să reîncarci pagina la browser.
O dezinstalare forțată la joc mai e o opțiune, o faci cu programul Revo Uninstaller.

| CezaraEM explică (pentru DDCC):

Merci, dar l-am instalat deja, am rezolvat problema! MS oricum

| DDCC a răspuns (pentru CezaraEM):

În fine, cu plăcere.
Găsești pe site multe altele.

Dacă tot am răspuns la întrebare, poate te ajută:
Site pentru descărcarea rapidă a melodiilor de pe Youtube
http://www.listentoyoutube.com/
asta ca să nu folosești Free YouTube to Mp3 Converter.

Instalezi rapid aplicațiile gratuite cum ar fi Skype, Yahoo Messenger, Chrome etc de aici
www.ninite.com

Îmbunătățești viteza de net, singura soluție :
Start >Run> gpedit.msc > Administrative Templates >Network> Qos Packet Shelduler > Limit reservable bandwidth, bifezi Enabled și setezi ca valoare "0".
Dezinstalezi toate Toolbar-urile din Control Panel.