| Claudiu2011 a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ceva daca stiti am instalat ninja blade ca la carte pe mai multe computere si am o problema mare.nu imi apare scrisu deloc cand intru pe el nu stiu ce sa fac trebuie sa ghicesc sa i dau start la joc.in rest merge perfect dar nu pot vedea nimic ce scrie... imi apare ecranu negru...care ati patit asa si stiti spuneti-mi si mie cum sa fac

1 răspuns:
| azurel2000 a răspuns:

Stergel si instaleazal din nou s-ar putea sa fie de la placa video sau de la anumiti virusi.