| bogdanel466 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu o chestie. Cei care jucati GTA San Andreas stiti cumva cum se traduce Drive-BY? Pentru ca eu am luat ceva si mi-am facut jocul in romana si cand zic aia din joc Drive-by imi traduce "VIZITE SCURTE" Ce inseamna de fapt?

Răspuns Câştigător
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Drive-by inseamna "a conduce vehicule" In niciun caz vizite scurte o.o ar insemna...gen Short Visits si nu e potrivit la misiune pentru ca daca ai facut-o trebuia sa vezi ca tu doar conduceai si ii incurcai pe aia deci... "De a conduce vehicule"

2 răspunsuri:
| Dutescu_Vali_1993 a răspuns:

Cine mi da si mie gta.san andreeas

| ViDrA345 a răspuns:

Cred ca zice ca te uiti pe geam, pui tinta si tragi in cineva sau intr-o masina in fine.