| LionelJosh a întrebat:

Vreau si eu un joc misto cu Pokemon sa descarc. Dar sa fie ca lumea. Si daca puteti si un link de unde sa-l iau. Funda+vot

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Http://pokemongamesnow.com.powered-by.securesoft.info/......ial/56487/
este linkul >bifeaza al doilea patrat (custom.) apoi deselecteaza cele 2 subafiliate("Yes, I want free ShopperReports too

Make QuestScan your address bar search provider " ) apoi da click pe install, si restul te descurci;)