| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un site de jocuri. ca de exemplu unul care sa construiesc un oras...chestii. dau fundita pls

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

Site nu stiu dar joc stiu pe: Monopoly build a lot...big grin eu super si e de construit daca vrei online...intra pe facebook si joaca-te millionar city tot de construit si e tare:d funda te rogpuppy dog eyes

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi și aici, www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| gabytza2011gabytza a răspuns:

Si fara sims-uri.nu imi plac.si inca ceva sa fie un joc lung.sa il am in pc nu sa il joc pe net

| scorpionex a răspuns:

Incerca sims indai funda