| ivascu30 a întrebat:

Xbox 360 cu 4GB sau cu 250GB? diferenta de pret e de 150 ron si vreau sa imi spuneti daca se merita.nu vreau sa vad filme pe el sau de astea, o sa il folosesc doar pentru jocuri.Ambele se pot moda?

2 răspunsuri:
| catamanpower a răspuns:

Da ambele se po moda eu am de 4 gb si sunt multumit de el. L-am modat si merge perfect si nu iti trebuie de 250 gb pentru ca mai bine iti i-ei un card separat si iti pui toate jocurile dupa ce il modezi direct pe card!

| Energyboy a răspuns:

Da ambele se pot moda, iti recomand unul de 250 gb deoarece cine stie ce se va intampla pe viitor(adica il vei folosi pentru filme sau altele). Cand cumperi un lucru il cumperi pentru o durata lunga de timp de aceea iti recomand cel cu 250gb.