| EdyMihail a întrebat:

Ziceti-mi ce jocuri TARI jucati

3 răspunsuri:
| Andrei_Doru_1980 a răspuns:

Pai ma joc metin 2 ro fifa 14 tennage mutant ninja out of the shadows pes 2013 si raiman origins
sper ca-ti vor placea

| Magnifico a răspuns:

Momentan (pentru ca mi-am achizitionat uin volan SERIOUX) joc mai multe jocuri cu masini: Crash Time 5 Undercover; NFS Shift 2, Test Drive Ferrari Racing Legends, World Racing 2.

Pe PC mai am Dead Space 3 si Fifa 13, insa jocuri care le-am jucat si m-au impresiont pe mine au mai fost:

-Mafia 2
-The GodFather 2
-Saints Row The Third
-Wheelman Van Diesel
-Prototype
-Medieval 2 Total War
-Grand Theft Auto 4
-F.E.A.R 3
-Far Cry 2
-Crysis
-Homefront
-Arma 3
-Brothers In Arms
-Company of Heroes
-Test Drive Unlimited
-Driver Parallel Lines
-Race Injection
-etc.

Plus multe altele, eu consider majoritatea jocurilor mentionate mai sus ca fiind "TARI".

Acum depinde, fiecare dintre noi are un anumit gen de jocuri preferat.

| iintunericul a răspuns:

Farming simulator 2013, Euro truck simulator 2