| CristixNebunix a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri FPS, RPG, STRATEGY,

Răspuns Câştigător
| Gh0stRaider a răspuns:

Pai ar fi : Metin2, World of Tanks, Assassins Creed, Darksiders (1, 2 in functie de PC), Batman(Arkham Asylum-prima parte) Batman(Arkham City-a doua parte) Far Cry 3, Counter Strike, Death island game...Etc, mai poti cauta pe youtube la top games-2011-2012-2013 big grin Funda?

2 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Assasin s Creed, Battlefield 3, Crysis 3, Tomb Raider, Far Cry 3, Batman Arkham Asylum, Arkham City, Metro The Last Light, Remember Me, Call of Duty Black Ops 2...etc

| mirceaqqq a răspuns:

Daca vrei un joc de strategie adevarata ( fara dar sau poate ) ANNO.

P.S : daca vrei un joc gen LOL, cu grafica mai buna si mai ingenios, simplu, iti recomand cu toata inima DOTA 2! E un joc care, in ciuda faptului ca fiecare meci dureaza 30- 60 min. (e un joc multyplayer, il gasesti pe STEAM) e forte captivant.

Sper ca te-am ajutat puntin big grin