| LyIoNn a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri pe sistemu asta toate care imi merge:
P. S nu stiam ce sa pun asa ca am pus tot ce ste mai impotrant.
Funda!

Operating System: Windows Vista™ Home Premium (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.101014-0432)
Language: Italian (Regional Setting: Italian)
System Manufacturer: Compaq-Presario
System Model: NM934AA-ABZ CQ5014IT
BIOS: BIOS Date: 02/03/09 15:24:58 Ver: 5.08
Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ (2 CPUs), ~2.6GHz
Memory: 2814MB RAM
Page File: 1821MB used, 4038MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 10
Card name: NVIDIA GeForce 9100
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce 8100P

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Pe vista unele jocuri cam cârâie. Vista este cel mai prost sistem de operare. Treci mai bine pe Windows 7 Ultimate si o sa-ti mearga toate jocurile.
Acum revenind la ce ai intrebat, pe sistemul ala iti merg toate jocurile aparute pana la sfarsitul lui 2009 si unele din 2010 la high, alte o sa-ti mearga la mediu, din cauza placii video.

1 răspuns:
| LyIoNn explică (pentru username):

Aku am bagat Windows 7 ultimate imi zici ce jocuri imi incape.