| Etrius a întrebat:

Are cineva idee cat va dura carantina totala? Mai mult de 2 saptamani?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nimeni nu are idee, se va termina atunci cand o sa fie putine cazuri noi de COVID-19 sau chiar deloc.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In China a durat din noiembrie. Abia acum si-au reluat activitatea.

| Frank51 a răspuns:

Estimativ 3 luni pana cand vom incepe sa ne revenim, iar apoi inca 6 luni pana scapam de tot de virus.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce tot puneti intrebarea asta? Cine crezi ca poate citi viitorul?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu avem de unde să știm.