| Incarcare a întrebat:

Baii! Zicetzimi cum a fost nunta lui William si Kate! De aziii ca eu ma uit pe TLC dar nu are treducere si nu gasesc alt canal! Imi spuneti va rog un CANAL? Funda cel mai bun canal!

Răspuns Câştigător
| username75 a răspuns:

Protv happy

12 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai,nunta inc anul a inceput, incepe in cam 45 de minute(ceremonia).Eu ma uit pe E! Entertaiment, dar nu are nici asta subtitrare. Daca vrei, poti sa te uiti pe ProTV.

| AndraKame a răspuns:

Realitatea Tv.winking

| valThina a răspuns:

Eu am uit pe protv.pai pe tlc nu are subtitrare ca e in direct si ala vorbeste in direct nu are nimic scris sau ceva happy deci ar fi culmea sa fie subtitrat

Răspuns utilizator avertizat
| Alëxąndŕą a răspuns:

Pe antena 1 la accces direct

| push2gl a răspuns:

Abia acum are loc

| eu_8219 a răspuns:

Protv

| Assassins a răspuns:

Pro tv

| marius577 a răspuns:

Antena 3

Răspuns utilizator avertizat
| Iiulia a răspuns:

Pe E Entertaiment a dat dar cred ca nici acolo nu era tradus. totusi maine s-ar putea sa fie tradus(dar e un canal care nu il prea gasesti pe la noi eu il am pe Dolce).
Daca nu-l ai, stai linistit/linistita ca la stiri cam 30 de minute numai despre asta se vorbeste.

| Incarcare explică:

Ma-m uitat pe PROTV si stiu ca multi ati spus asta dar am sa ii dau funda celui care a raspuns primul cu PROTV! username75!