| Alcadeea a întrebat:

Mai are cineva cumva programul Chestionare auto Home Edition v2.0 sau 3.0 sa mi-l poata trimite si mie prin WeTransfer sau ce va este mai la indemana?
Multumesc in avans happy

1 răspuns:
| CristinaEmma a răspuns:

Buna, este foarte bun si Drpciv (chestionare auto), iar daca iei toate intrebarile la rand si iti dai raspunsuri logice va fi mai mult ca invatat, de asemenea poti lua si un caiet sa iti scrii raspunsurile la care nu sti sa le dai singur/a si sa le reiei mereu pana le inveti, cu cat incerci sa tocesti 1000 de raspunsuri cu atat iti vei ingreuna situatia. Mult succes!