| Subsemnatul123 a întrebat:

Ce parere aveti de asta?

https://m.facebook.com/....../story.php

V-as ruga pe calea asta pe cei cu inima mare si care aveti relatii prin Ploiesti, sa aveti grija daca este posibil ca acest ȚIGAN sa fie identificat si sa pateasca cel putin ce i-a facut si el la biata fată care banuiesc ca n-a meritat nimic din toate alea.

Asta este contul individului.
https://m.facebook.com/roby.fiara?tsid=0.963756346273941 6&source=result

8 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu-i frumos ce a facut, dar de vina sunt si femelele care isi aleg asemenea indivizi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa-i trebuie deoarece cu niste baieti in firea lor nu se baga, deoarece sunt "plictisitori", dar se duc cu gunoaiele alea deoarece sunt "cool". Bine a spus si Forever, "fetele" ca aia din video se pot numi femele.

| gothicbat a răspuns:

Un terminat călcabil pe cap, dar nicio problemă, că-l fac băieții cârpa lor când ajunge acolo, asta în caz că n-a ajuns deja, nu-s chiar la curent cu cazul, dar știu despre ce e vorba.

| Subsemnatul123 explică (pentru anonim_4396):

Eu cred ca daca ea umbla doar dupa "smecheri", asta-i prostia ei din cap, dar asta nu inseamna ca merita sa fie mutilata, mai ales de o cioara. Si totusi ce-l face pe el atat de "smecher"? Ca daca il prind unu, doi insi pe strada noaptea il bate de nu se mai trezeste.

| Subsemnatul123 explică (pentru gothicbat):

Am citit prin comentarii ca fata si-a retras plangerea. Probabil a amenintat-o cu moartea daca n-o retrage. Nu stiu daca cioara aia ar ajunge la inchisoare pentru ca este minor din cate da de inteles, nu stiu daca trebuie sa aiba minim 18 ani ca sa ajunga la inchisoare.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Nu e minor, are 20 de ani

| Subsemnatul123 explică (pentru ForeverAlone97):

Are poze din 2017 de cand era la scoala, de fapt am citit ca are 18 ani. Totusi de 2 zile tot incerc sa gasesc profilul fetei aleia. Unii zic ca era mai periculoasa decat el si ca o merita. Ai idee cum o cheama?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Nu stiu cum o cheama