Nu.
Trecem peste faptul ca are 7% doar.
Nu mi se pare ca are idei de dezvoltare pentru oras si doar asistenta sociala socialista.
Ma refeream strict la competențe, nu la șanse, mersi de opinie. Alt nume ai în locul ei?
Cheers
Acu sa fim seriosi, pe baza de competente nu ii bate nimeni pe Ciucu si Baluta care stiu cu ce se mananca administratia.
Chiar daca Ciceala a fost prin consilii ceva ani nu cred ca are competente peste Ciucu
Mersi din nou. Bănuiesc că ireproșabili la capitolul onestitate și corectitudine.
Cheers
Corect, bubele-n cap nu mai contează. Mergi tot așa frate, să-ți urez o viață mai bună.
Cheers
Si ce propui? Sa dau votul lui Ciceala care nu are nicio sansa si singurul ei program tine de locuintele sociale?
Nu, n-are nicio șansă, iar prin faptul că Sens nu au susținut un candidat cu șanse pentru a scăpa de valul extremisto-psdist a dovedit că e un partid imatur, nefrecventabil.
Eu as vrea sa iasă Drula! Dar din păcate va ieși probabil Baluță ( foarte rau ). Ciucu ar putea câștiga si ar fi un scenariu cat de cat ok! REPER și SENS nu au intrat in Parlament deși au mulți oameni capabili! Sper totuși sa își facă o campanie bună in 2028 și sa intre! Poate scăpăm astfel de AUR, POT, ACT și SOS!
Nu, nimeni nu vrea un candidat precum ea care e mai interesata sa planteze panselute si sa duca toate masinile pe motorina la remat pentru ca ghetarii imaginari din Bucuresti se topesc