| Stropdeploaie a întrebat:

Cum a fost posibil ca un criminal cu 6 crime la activ.Condamnat pe vaiata! Sa fie eliberat conditionat?

39 răspunsuri:
| ionutx02 a răspuns (pentru aXy99):

Ho, calmeaza-te ca eu nu te-am facut prost.

| Legion7X a răspuns (pentru ionutx02):

Nu am văzut nimic din videoul tău. Este încă un criminal care vorbește despre sine cu o oarecare importanță într-o manieră regretabilă.

" Nu a realizat de cine s-a luat și cu cine stă de vorbă "

De ce și-a mai făcut cont de Youtube si nu stă linistit? Nu stiu, probabil încearcă să capete și mai multă importanță ca criminal eliberat privind crimele sale, si se pare că a reușit. A strâns o grămadă de idioți abonați pe canalul lui.

Nu ai psihologie băiete!
Așa si tigru se joacă cu caprioara vreo 30 min săraca, crezând că îi dă drumul urmând ca la final să o omoare.

https://youtu.be/9neGmF--bNY

| aXy99 a răspuns (pentru ionutx02):

Pai tu n-aveai motive sa ma faci.
Nu ne contrazicem intre noi, toti te contrazicem pe tine.
Dar sunt de acord cu "bine, gata". N-are rost sa continuam discutia.

| LoveSleep a răspuns (pentru ionutx02):

"daca face ceva rau, iar va intra."
Sper să fii tu ăla pentru care va intra iar.

| user5452346 a răspuns (pentru Legion7X):

Bine ca esti tu desteptul aici.

| user5452346 a răspuns (pentru LoveSleep):

Plin de oameni ofticat, de ce sa intre?

| user5452346 a răspuns:

Voi toti sunteti usa de biserica si aveti dreptul sa jucecati/spuneti daca cineva merita sau nu sa fie eliberat. Asta e gandirea romanului.

| user5452346 a răspuns (pentru LoveSleep):

Trebuie sa fi un idiot sa doresti asta unui om, tu ai gandire de criminal acum. laughing

| Emma30555 a răspuns:

Fiindcă statul și legile sunt imperfecte. Au lăsat liber un om care oricând poate recidiva. În schimb pe alții pentru fapte mai puțin grave ii tin 7 ani cum ar fi evaziune fiscala. Un pedofil poate lua 6 ani iar un am care a făcut evaziune poate lua la fel deși unul reprezinta un pericol real celalalt nu. Astea sunt legile și sunt imperfecte, dacă omul respectiv recidivează ar trebui și judecătorii care l au eliberat sa fie sancționați