| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea face rost de o masca Anonymous?

32 răspunsuri:
| utilitati a răspuns:

Uite aici : http://adf.ly/54Fe0

Alte răspunsuri
| Mindjackk a răspuns:

Guy Hawker sau ceva de genu se numea cel ce avea masca.
Am vazut ca te joci Manager de fotbal, joaca-te mafiavirtuala.net, e mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti tu in anonymous ma? imi pare foarte rau in grupul nostru doar eu sunt roman

| Ady3835 a răspuns:

LegioN tu haker?laughing Ai vazut si tu pe aia pe la tv acu cateva zile cu masca din aia anonymous si gata acu te dai mare haker si iti pui avatare cu anonymous haha. Un haker ca tine nu ar face varsat de vant. laughing

| dorinel97 a răspuns (pentru Andrei7520152):

Am zis ca sunt hacker? Vreau doar o masca.

| dorinel97 a răspuns (pentru anonim_4396):

O zis cineva ca is in anonymous? Am zis doar ca vreau sa fac rost de o masca, n-am zis ca is din anonymous sau ca as fii hacker.

Alte răspunsuri
| BGI a răspuns (pentru anonim_4396):

Ooo da. esti anon dar ceri ajutor pe TPU in legatura cu Visual Pro. Hai jet!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca de obicei multi stiu foarte multe detalii despre orice!
Anonymous pare sa fie o organizatie, club, societate(sau spuneti cum vreti voi)foarte secreta! oare cum poate sa vina unu ca LegioN sa zica ca e din anonymous asa pe TPUlaughingpenibil!
RamySMURD. dupa parerea mea daca ai stii tu ca sunt 7 romani sau ca primul ar fi intrat in "club" in 2005 sau mai stiu eu cate detalii stii tu.ar fi aflat si altii "mai mari" iar anonymous ar fi fost compromis! nu cred ca stie cineva(in afara de membrii anonymous)mai multe despre ei decat ca sunt un grup,club,societate, organizatie etc, secreta care lupta impotriva idiotiilor care guverneaza tariile lumii!

| Pav a răspuns (pentru Andrei7520152):

Rigel si legion, lasati forumurile de trickuri tampite. Duceti va la scoala si terminati 9 clase mai intai.

| smithzor a răspuns:

Sunteti niste tampiti cu totii. Astia de va credeti ca sunteti in Anonymous. Priviti aici : http://www.youtube.com/watch?v=ohLDHdeXoOU

Si apoi bagati asta la cap :
You can not join ANONYMOUS. Nobody can join ANONYMOUS.
ANONYMOUS is not an organization. It is not a club, a party or even a movement. There is no charter, no manifest, no membership fees. ANONYMOUS has no leaders, no gurus, no ideologists. In fact, it does not even have a fixed ideology.
Nobody can speak for ANONYMOUS. Nobody could say: you are in, or you are out. Do you still want to join ANONYMOUS? Well, you are in if you want to.

Iar dupa asta sa va mai aud ca faceti voi parte din Anonymous. Dati`va foc la pc si mai iesiti din casa. Auzi la ei.

| alabalatotasa a răspuns:

Ma voi sunteti idioti. masca, da, e simbol specific gruparii anonymus, dar a fost folosita prima oara in benzile desenate V for Vendetta (1980 catre 90' ) unde era purtata de un anarhist care a reusit sa inlature partitul fascist de la putere. Masca in sinea ei e un element caracteristic protestelor si a revolutilor de orice fel... daca a fost preluata de un grup si facuta celebra, nu trebuie sa uitam originile ei.

| Rurouni a răspuns (pentru alabalatotasa):

Ma oftic ca ai fost tu primul, ca tocmai scriam cam acelasi raspuns dar ai publicat inaintea mea, dar ma bucur ca in sfarsit a explicat cineva care-i treaba cu masca lui Guy Fawkes.

Alte răspunsuri
| Mihai_Buzatu_1994 a răspuns:

Pt toti cei care comenteaza aiurea.Frate Anonymous nu inseamna sa fii neaparat un hacker.Anonymous suntem noi toti cei 99, 99% din populatia globului (teoretic) Suntem noi cei care suntem impotriva Guvernelor A sistemului a porcilor care ar trebuie sa ne administreze pentru ca de asta ii platim.Noi suntem Anonymous.Nu tr sa fii un Hacker sa fii Anonymous Chiar ei au spus asta

| MirceaPetrescu a răspuns:

Poti sa iei de la ăia de pe okazii.ro, dar nu poti sa fii sigur. Cea mai buna oferta care am vazut-o pana acum si care par cei mai seriosi sunt cei de pe www.mascavendetta.com

| Cristi_Peste_1994 a răspuns:

Ne nu stiu

| Dragonul95 a răspuns:

Gasesti aici:http://www.datacrypt.ro
Funda! ii 33 ron

| Dima_Alin_1997 a răspuns:

Voi nu stiti nici macar sa bagati un crack la un joc si va dati mari hackeri? Aaa, voi folositi hack-uri pe mmo-uri... Acum am inteles

| Alchemy a răspuns:

Da nu este treaba voastra, ce face el cu masca ma. Poate o vrea pentru un bal mascat. sau ceva, si in legatura cu Legion, daca e LeGioN@Rst, e un hacker. Daca vrei o masca cauta pe ebay, tocmai[dot]ro sau alte site-uri de genu asta : Guy Fawkes Mask. Inainte de a comenta cititi si voi aici si dupa comentati http://www.hromania.3xforum.ro/......nonymous_/

| DragoshTPU a răspuns:

Cauta pe siteuri care vand asa ceva, si eu vr sa-mi iau una... sa-mi speri colegi de clasa

| DexterKill a răspuns (pentru Dima_Alin_1997):

Tu esti retardat? vrea doar masca nu sa se alature.

| smashalex a răspuns:

Salut! Uite o masca super ca la Anonymous!
http://www.articoledepetrecere.ro/Masca-Anonymous/Masca-Anonymous-4752.html

Funda? PLZ

| RansleyGriswold a răspuns:

BAI! hacker sau nu TIPUL VREA DOAR o masca anonymous! Ce va bateti joc si il intrebati daca e hacker?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oameni buni voi va auziti ce tampenii scoateti pe gura? Omul a intrebat doar unde poate sa gasesca o masca de la V de la Vendetta iar voi o dati in altele, sunteti chiar penibili.Anonim poti sa gasesti pe Okazii.