| CARMENCITA a întrebat:

E voie sa vinzi diverse pe Facebook sau pe blog fara a avea o firma(daca regulamentul Facebook permite sau al unui blog si daca e legal in tara)? Tot vad "magazine"pe facebook, pe blog-uri si nu inteleg.Stiu ca-ti poti face publicitate gratuita sau platita pe Facebook daca ai o firma, ca e voie sa vinzi pe site-urile de anunturi.E voie sa vinzi pe Facebook sau pe blog conform regulamentului si e legal? Sper ca ati inteles.Nu raspunde-ti doar pentru puncte.Va rog.

1 răspuns:
| DoRu a răspuns:

Este voie, bineinteles. Si eu am vandut pe facebook anumite chestii...