| HermesArtwork a întrebat:

In legatura cu atacurile teroriste care au avut loc in ultimele doua zile : considerati ca francezii au si ei propria vina pentru tot ce s-a intamplat?

62 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns (pentru TortQuemado):

Da, în cazul personajelor psihopate, misogine şi pedofile sunt nişte aşteptări complet irealiste.
Doar că mă distrează ideea unei astfel de ţepe.
Ar merita-o pe deplin ăştia de se visează în rai cu 72 de virgine şi omoară oamenii nevinovaţi în numele credinţelor sale iraţionale.

| TortQuemado a răspuns (pentru NOname):

Dacă ar fi să scriu o carte pe tema asta, aș numi-o „La fabrica de virgine" big grin