| andrei690 a întrebat:

Ma ajuta cu ceva daca dau bacul la fizica si nu la biologie sau la biologie si nu la fizica?

3 răspunsuri:
| PaulVaRoagaMult a răspuns:

Depinde ce iti place biologia sau fizica eu as alege biologie in loc de fizica ca acolo trebuie sa faci desene si multe altele la biologie e ff simplu daca inveti lectiile o sa stii e doar teorie la fizica trebuie sa stii si teorie si practica ca la matematica la biologie nu e ca la mate fizica chimie gen eu as alege biologia. sper ca te-am convins!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl dai în funcție de profil.
Ai de învățat, să ai spor!
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde şi la ce facultate vrei să mergi happy
Spre exemplu, dacă vrei să mergi la Medicină, atunci este PREFERABIL să dai BAC-ul la Biologie; iar dacă vrei să mergi la o facultate tehnică ( Poli ), atunci e preferabil să-l dai la Fizicăwinking

Toate cele bune.