| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta in legatura cu bacul la biologie?

10 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Daca e biologie vegetala si animala stiu eu cat sa treci laughing

| EquinoxEP a răspuns (pentru August99):

Adica?

| August99 a răspuns (pentru EquinoxEP):

Adica si eu am dat bacul la bio si am trecut. laughing

| JusTPauL a răspuns:

Dacă știi ceva, mai învață. Dacă ești lemn, dai un ban și copiezi.

| Kimball a răspuns:

Cartea te poate ajuta...

| F3d0x a răspuns:

Recomand sa il dai la anatomie deoarece e mai logica si mai frumoasa.Vegetala e mai urata de felul ei.

| EquinoxEP a răspuns (pentru F3d0x):

Nu pot decat din vegatala si animala sa dau, pentru ca am facut doar in clasa a 9 a si a 10 a. si n am nici o idee ce sa faclaughing

| ionut9908 a răspuns:

Depinde acum... Ai biologie vegetală și animală sau anatomie? Dacă ai biologie vegetală și animală, sigur e mai ușoară decât anatomia.

| EquinoxEP a răspuns (pentru ionut9908):

Biologie vegetala si animala, n am mai facut din clasa a 10 a biologie si chiar nu am nici o idee in ce consta bacullaughing

| EquinoxEP a răspuns:

Tot din materia de a 9 a și a 10 a? laughing