| XterIasi a întrebat:

am de primit "restituirea taxei auto pentru poluare" am înțeles din cateva articole ca termenul de restituire este 3 5 iunie suntem deja in 7 si totuși nu mi-au intrat bani in cont. Stie careva cand ajung si daca au primit toti romani?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stim exact cand intra dar tot amana. Mergi la protectia consumatorului sa faci o reclamatie poate vin mai repede

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu mi am pierdut speranta din ziua in care am depus cererea ca ii voi mai vedea

Bula
| Bula a răspuns:

Aplica penalizarile de intarziere, asemenea ANAF-ului!
Poti da Statul in judecata si - cu sentinta definitiva si executorie in mana - il executi silit, cu proprire pe contul Trezoreriei.

| Mad1 a răspuns:

Am vazut un articol ceva gen ca s.au razgandit si ca nu va mai primi nimeni banii