| Vernusio a întrebat:

Va incepe scoala pe 11 septembrie sau va fi greva?

7 răspunsuri:
| Alex_Sipos_1999 a răspuns:

Se incepe pe 11, fi sigur de asta.

| patrik986 a răspuns:

Da,incepe pe 11 Septembrie.

| HideMyName a răspuns (pentru patrik986):

Dar de ce nu incepe mai tarziu, atata de repede? Ar fi normal pe 15!

| HideMyName a răspuns (pentru patrik986):

Dar de ce nu incepe mai tarziu, atata de repede? Ar fi normal pe 15! E ce nu o mai amana? Mai ales pentru astia de a opta care au terminat mai tarziu

| Superior a răspuns:

Hei editor TPU imi poti scoate suspendarea? au trecut 30 de zile, am trimis 10 de cereri la suport si nu am primit nici un raspuns...am luat-o pe 6 iunie, un admin TPU mi-a zis ca e de 30 de zile si suntem pe 13..deja..40 de zile aproape.

| patrik986 a răspuns (pentru HideMyName):

Cearta-i pe ce i de la Minsiterul Educatiei, nici mie nu imi convine.

| P4rAd0x a răspuns:

Nu va fi nimic, incepe sigur pe 11 septembrie.

Imi pare rau pentru tine. =]]