| AvalohAlyn a întrebat:

A citit cineva ceva de Louise L.Hay?

Eu citesc acum "Poti sa-ti vindeci viata".E carte motivationala side autovindecare, de fapt e cea mai vanduta carte de autovindecare din lume...

A mai citit cineva ceva de L.Hay?

Ce parere aveti de cartile motivationale sau de autovindecare, dezvoltare personala?

Pe voi v-au ajutat? Ce alte carti de genul mai stiti?

Răspuns Câştigător
| andreeakya a răspuns:

Buna, eu am citit-o. Mi s-a parut super. Te ajuta intr-adevar numai sa vrei sa lasi sa intre in mintea ta toate acele informatii. Am fost si inca sunt intro pasa proasta a vietii... Acest gen de carti ma ajuta intr-adevar insa am momente cand pic...

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn explică (pentru andreeakya):

Stiu cum e..si eu am depresie.sad

| andreeakya a răspuns:

Imi pare rau sincer, pentru unii dintre noi ne este mai greu sa ne revenim...