| Vanessika a întrebat:

A comandat cineva cărti de pe site-ul Litera? Aș vrea să știu dacă ajung în termenul limită de 3-5 zile. Și ajung în stare bună? E firmă ok?

Răspuns Câştigător
| snakemmp6 a răspuns:

Da, ajung în maxim o saptamana mie asa mi au ajuns și da ajung într o stare destul de buna.

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

E editura, deci le expediaza noi. Le impacheteaza bine, logic. Cum ai vrea sa ajunga? Daca ajung naspa, crezi ca depinde de ei sau de compania de transport?

| Vanessika explică (pentru GabiDumitrescu):

Am avut niste experiențe nasoale cu alte firme, cărțile am ajuns zgâriate... Dacă ajung nașpa în mod clar e vina companiei de transport, însă și vina firmei fiindcă folosește acele servicii de transport(cel puțin eu așa vad situația și îmi pierd încrederea în firma respectivă).

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Vanessika):

Ei, posibil sa nu le ambaleze suficient de bine, in cel mai rau caz. De multe ori tu, ca firma care vinde ceva online, nu ai prea multe optiuni pentru expediere.

| Vanessika explică (pentru GabiDumitrescu):

Ok! Mulțumesc frumos!winking

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Vanessika):

Pentru puțin! happy