| YumiMoriko a întrebat:

Aceasta este o întrebare pentru cei pasionați de cărți și dacă nu sunteți, poate vreți să descoperiți această pasiune.
Tare m-am mirat când am căutat în București, dar niciunde nu am putut afla un club de lectură și mă întrebam, dacă există, să mă îndrumați înspre acel loc și dacă nu există, ați vrea să-i dăm naștere? O ceainărie aleasă lunar, cu o carte care la fel va fi aleasă la întâmplare de către membrii clubului și termenul de citire va fi până la momentul întâlnirii, adică o lună.
Mulțumesc! happy

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Unde ai cautat mai exact? Pe google apar foarte multe rezultate. Apoi, lumea mai da si pe aici sugestii:

https://www.reddit.com/......bucuresti/

Have fun!