| AndyAndrey35 a întrebat:

Am nevoie de un traducator in engleza. Vreau sa traduc cateva texte pentru script in engleza britanica. Cine m-ar putea ajuta? V-as fi recunoscator.

5 răspunsuri:
| InFiNiTi13 a răspuns:

Incearca reverso eu unul il folosesc mereu cand am nevoie traduce bine nu are greseli. http://www.reverso.net/text_translation.aspx?lang=RO

| ChrystianSandu a răspuns:

Am si eu nevoie pentru un plugin pe bukkit.

| rosanna a răspuns:

Google translate

| iulianr a răspuns:

Nici gand Google Translate. Are o gramada de greseli si incurca cuvintele. Mai bine foloseste Reverso, cum a spus si InFiNiTi13.

| AndyAndrey35 explică:

Eu voiam o persoana, site-uri staim. Nu toate respecta normele gramaticii.