| DaielDanielas156 a întrebat:

Deci era o carte pe Wattpad la care îi zecea "X și Zero" (sau ceva de genul asta) știe cineva ce s-a întâmplat cu ea?

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Cel mai probabil a fost ștearsă dacă nu o poți găsii.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Ori a fost retrasă, ori i-a fost schimbat numele. Dacă o aveai în bibliotecă și nu o mai găsești, cu numele schimbat sau neschimbat, înseamnă că a fost retrasă.

| DaielDanielas156 explică:

Am avut un alt cont, de la care am pierdut parolă, deci în biblioteca nu e. Dacă ia schimbat numele nu sti cum aș putea să o găsesc?