| anonim_4396 a întrebat:

Am citit mai demult o cartecare se numea Viata dincolo de moarte., scrisa de un doctor romin.Intrebare mea este daca stie cineva cum se numeste.Multumesc mult.(in aceasta carte se facea o paralela intre stiinta si religie).

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poate este vorba de "Lumea de dincolo" de Florin Gheorghita?

| enachemonica a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Nu, imi pare rau, nu este aceasta carte.Multumesc pentru raspuns.

| corolav a răspuns:

Cum se numește ce? Cartea sau autorul?

| enachemonica a răspuns (pentru corolav):

Cartea se numea Viata dincolo de moarte, scrisa de un dr romin., un dr chirurg.Mi s-a parut foarte interesanta si am citit-o foarte repede cu intentia de a o recitii cu foarte mare atentie.Ghinionul meu ca mi s-a furat aceasta carte.Caut si caut dar nu o mai gasesc. Multumesc.

| ElenaSA a răspuns:

Sa fie vorba despre "Mintea de dincolo" scrisa de medicul Dumitru Constantin Dulcan?

| enachemonica a răspuns (pentru ElenaSA):

Multumesc de raspuns. Chiar daca nu este cartea cautata.