| jasemin30 a întrebat:

Buna tuturor membrilor TPU.Stie cineva ceva despre o carte scrisa de Constantin Balaceanu-Stolnici intitulata "Viata dincolo de moarte" sau "Dincolo de moarte"? Din cate stiu eu cartea a fost scrisa cu mult inainte de revolutia romana.Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| ღdeeღ a răspuns:

Am intrebat familia de ea si se numeste "Viata dincolo de moarte''. nu am unde sa o gasesc, findca intr-adevar nu este nimic de ea pe internet. intreaba si tu in jurul tau.

2 răspunsuri:
| ღdeeღ a răspuns:

Da, am auzit de ea. cauta si tu pe net, ca existawinking

| jasemin30 explică (pentru ღdeeღ):

Am cautat-o dar nu am gasit nimic.Astept detalii mai multe si la obiect.

| ღdeeღ a răspuns (pentru jasemin30):

Am intrebat familia de ea si se numeste "Viata dincolo de moarte''. nu am unde sa o gasesc, findca intr-adevar nu este nimic de ea pe internet. intreaba si tu in jurul tau.