| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgentă de ajutor.
Cum se spune în țigănească 'la mulți ani, tată!' sau 'la mulți ani, puterea mea!'
Urgenttt! *dau fundă

Răspuns Câştigător
| Mihai720 a răspuns:

Te trais but o' dad.

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu știu, utilizator în grabă, cum îi spune?
Eu cred că nu-i mai nimeni de etnie rromă încât să știe și să știe și urgent.
Srry not sorry

| Andreitomas22 a răspuns:

Nu cred ca vei găsi pe aici așa ceva, majoritatea țiganilor nici nu știu țigănește.

| Bondarel99 a răspuns:

Cei care ar putea sa iti raspunda la aceasta intrebare din pacate nu stiu sa scrie si sa citeasca...

| timeeacristina a răspuns (pentru Bondarel99):

Cam ai dreptate.

| Mihai720 a răspuns (pentru Andreitomas22):

Nu vorbi fara sa cunosti happy

| Bdjsk a răspuns (pentru Bondarel99):

Și ce-i ca tine îs prea sălbatici si crescuți ca omul peșteri sa îi ajute sa învețe să scrie sau să citească inloc sa ii batjocore...