| lola_5690 a întrebat:

AM NEVOIE URGENTĂ DE AJUTOR! Îmi puteți spune vă rog ce rasă este acest cățel? :( Fundă.
http://184.172.46.28-static.reverse.softlayer.com/...... rawayplace

4 răspunsuri:
| SlenderWomen a răspuns:

Este o corcitura de un ciobanesc irlandez
si bichon havanese

| anamariatare a răspuns:

E Ciobanesc Irlandez.Se vede pentru ca i-a fost lasata blana sa creasca.Un Ciobanesc Irlandez are blana de doua straturi iar asta are mai multa blana sa faca fata la frig.

| Anne250502 a răspuns:

Dupa cum arata cred ca este un ciobanesc.

| Mihhaa a răspuns:

Eu cred ca este corcitura de ciobanescwinking oricum este foarte frumos :*