| Ursuleţ25 a întrebat:

Am o rugaminte. Daca printre voi sunt persoane care au cont pe wattpad, sau chiar voi, si stiti persoane care scriu gresit gramatical ( analfabeti ) sau care nu are nici un sens. Va rog sa lasati linkurile mai jos. La cele mai bune dau fundita. Si la restul puteti sa va lasati si linkul cu contul vostru ( daca aveti ) sau al unui prieten si va dau follow cu comment si vot. Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Analfabeți sunt cei care nu știu să scrie și să citească. Cei care scriu greșit gramatical se numesc agramați.

Și cam 90% dintre utilizatorii de-acolo se încadrează la categoria asta. Povestioare de toată jena scrise în cel mai execrabil mod.

2 răspunsuri:
| CrazyGirlAmy a răspuns:

Poi stiu multe persoane care fac greseli gramaticale, dar nu au cont.