| AlicePop4654 a întrebat:

Am ramas in pana de carti... si am nevoie de noi sugestii:
Sa fie neaparat de dragoste, sa contina scene picante happy si sa se termine cu happy end.
Sa nu ma satur sa o citesc, ca am senzatia, la cate carti am citit ca nu mai gasesc nimic bun...
Sa fiu dependenta de ea... gen: Fifty Shades of Grey, Ugly Love, Te astept, Te vreau, Ramai cu mine.
Cat mai multe sugestii laughing)))))

7 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Dacă astea îs cărți bune...

Îmi abțin sugestiile.

| Dragomir_Razvan_2001 a răspuns:

Colleen hoover fara speranta

| AlicePop4654 explică (pentru missfatadelatara):

Gusturile nu se discuta laughing

| Mary1909 a răspuns:

Sylvia Day-seria Crossfire, Meredith Wild-seria Haker, Christina Lauren-seria Beautiful bastrad.
PS-acum ceva vreme ai spus ca ai Triplu H pdf... vreau si eu volumele daca le mai ai. happy

| BenitoandFrank a răspuns:

My dilemma is you toate cele 3 volume

| AlicePop4654 explică (pentru Mary1909):

Am doar volumul I, da-mi emailul tau si ti-o trimit

| Mary1909 a răspuns (pentru AlicePop4654):

Zavoianu84@yahoo.ro. Multumesc.