| Încrucişătorul a întrebat:

A citit careva 'Fifty Shades of Grey'?

7 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Conține cele mai plictisitoare fragmente citite de mine. Oricum, în general romanele erotice de umectat chiloțeii cu fața lui Edward Parkinson sunt neinterasante.

| KUBY78 a răspuns:

Eu

| Încrucişătorul explică (pentru KUBY78):

L-ai cumparat de la o librarie sau ai facut comanda?
Siii aparut in limba romana deja?

| KUBY78 a răspuns:

L-am comandat

| InViataReala a răspuns:

Nu.Despre ce e?laughing

| Încrucişătorul explică (pentru InViataReala):

E roman erotic.
In principiu, orice femeie care-l citeste va avea... "veniri"; chiar il va hartui pe sot/partener sa faca sexy-time si sa fie lasata gravida. Am vazut pe stiri (nu astea din Rromania) ca o noua generatie se naste din cauza romanului asta.

Eu vreau sa stiu ce dracu e asa grozav. Cica ar fi si pentru publicul mascul dar pana acum am vazut numa' dudui devenind... salbatice.

Răspuns utilizator avertizat