| BalogAnaMaria1969 a întrebat:

As dori sa citesc niste carti,dar nu orice, gen bad guy and good girl,dar mult mai sentimental. Fata sa aiba un trecut mai urat (parintii morti, maltratata), dar ea sa fie in centrul actiunii. Dacă ar avea un pic de sf ar fi si mai bine.
Daca stiti ceva de genul asta, va rog scrieti in comentarii.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enigma Otiliei, de George Călinescu

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Chimie perfectă de Simone Elkeles.

| Clytia a răspuns:

E Wattpad ul plin de asemenea mizerii...

| Totenkampf a răspuns:

Ciudate gusturi în materie de literatură. Cum a mai spus cineva de aici, este plin internetul de asemenea scrieri erotice fetișiste, mai rar să fie asemenea publicații și probabil niciuna nu te va satisface dacă este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria cu Harry Potter, era orfan de parinti si era maltratat de unchiul si matusa lui.

| Denisa730 a răspuns:

Încearcă pe Wattpad Sunt multe carti de genul asta Dincolo de copaci și Dama de companie se cam potrivesc cu ce ai vrea tu sa citesti Dar iti mai recomand Cliche si Nouăzeci de secunde care chiar sunt niște cărți bune

| Nica_Bianca_1972 a răspuns:

Incearca seria Fapturile vazduhului, cea cu Printul nemilos.Nu e chiar Bad boy-Good girl, de fapt nici nu stiu daca e neaparat de dragoste, desi se bazeaza destul de mult pe atractia dintre cele doua personaje principale.Actiunea se pertrece intr-un tinut al zanelor, dar fata este om si la inceput cei doi nu se suporta deloc.Si ar mai fi seria cu Regatul sipinilor si al trandafirilor, in ambele personajul masculin este "rau". Nu e exact ce ai cerut tu, dar iti promit ca nu vei regreta daca le citesti.

| Tepi a răspuns:

Cartea pe care ti o recomand este "Crede-ma cand mint".