| Ana00005 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca credeti ca as putea deveni o scriitoare.Este primul meu capitol pe net, vreau pareri sincere!

https://www.wattpad.com/......-intamplat

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LoveBlueSky a răspuns:

Hey,

Deci trebuie sa recunosc ca este o poveste geniala...Ideea este una buna si mi-a placut ca m-a luat prin surprindere...
E destul de greu sa scrii, astfel incat cititorul sa aiba chef sa citeasca in continuare.Trebuie sa recunosc ca atunci cand scria ca simtea fiori, au inceput si pe mine sa ma ia cu fiori laughing
Binteintes ca ai mai multe de invatat dar sigurat ai talent si cu cat o sa scrii mai mult, cu atat o sa evoluezi mai mult.
Iti dau un sfat, mi s-a parut ca erau cam multe faze din trecut povestite.Sincer,eu sunt genul care imi place sa citesc mai mult la prezent.laughing
Oricum, esti o scriitoare foarte buna pentru ca e cam greu sa scrii despre un personaj masculin si sa intri in pielea personajului.
Astept urmatorul capitol(ai un fan nou). Succes in continuare!

2 răspunsuri:
| Butoiu_Sorin_1968 a răspuns:

Vei deveni o scriitoare foarte talentata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea deja o stii. Esti talentata big grin :**